Devil May Cry 3 Dantes Awakening e1599473075158 - دانلود بازی Devil May Cry 3 Dante’s Awakenin –شیطان هم می گرید 3 بیداری دانته

Devil May Cry 3 Dante’s Awakening – شیطان هم می گرید ۳: بیداری دانته یک بازی اکشن ماجراجویی مبتنی بر هک اند اسلش می باشد که توسط Capcom توسعه و در سال ۲۰۰۶ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه سومین سری از Devil May Cry بوده و داستان آن به قبل از نسخه اول برمی گردد. داستان بازی دویل می کرای مربوط به دو برادر به نام Dante و Vergil بوده که در یک برج Temen-ni-gru روابط ناکار آمد بین دانته و برادرش را مشخص و نمایش می دهد.

مکانیک و گیم پلی تاکید بر کامپوزیت ها و اقدام سریع دارد، البته داستان در ابتدا با استفاده از موتور بازی در چندین فیلم کامل به صورت برش ارائه شده است. در Devil May Cry 3 نقش دانته را به عهده دارید و اگر بتوانید مراحل را به اتمام برسانید، می توانید نقش ویرژیل را هم بازی کنید.

شما می توانید از سلاح های خود (شمشیر و اسلحه) به طور همزمان استفاده کنید، البته حرکات زنجیره ای در گیم وجود ندارد به طور مثال می توانید با هر ضربه یک سبک جدیدی را به وجود بیاورید. می توانیم نتیجه بگیریم که یک غول فقط با یک روش از بین نمی رود، می توانید با سبک های دیگر نیز با آن به مبارزه بپردازید.

داستان شیطان هم می گرید ۳ در طول بازی نقل می شود که دانته و ویرژیل پسر اسپاردا که یک شیطان است می باشند. اسپاردا با یک انسان زن ازدواج کرده و صاحب دو پسر شده، از آن جایی که اسپاردا دروازه بین انسان و شیطان را بسته هر کسی شمشیرش را بدست بیارد دارای قدرت بسیار زیادی می شود.

برخی از ویژگی های Devil May Cry 3:

  • بازی اکشن و ماجراجویی
  • گرافیک قابل قبول
  • خط داستانی عالی
  • چهار سبک مختلف جنگی
  • قابلیت استفاده از سلاح گرم و سرد
باکس دانلود
راهنمای نصب

فایل dmc3se.exe را از طریق Run as administraotr اجرا نمایید. در صورت اجرا نشدن محتویات پوشه _Redist را نصب کنید.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز:

CPU: Pentium III/Athlon

CPU SPEED: 1 GHz

RAM: 256 MB

(OS: Windows 2000/XP (only

VIDEO CARD: 128 MB DirectX 9.0c-compliant, Shader 2.0 capable graphics card NVIDIA GeForce FX+ / ATI Radeon 9500

TOTAL VIDEO RAM: 128 MB

PIXEL SHADER: 2.0

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.