Supreme Commander Gold Edition PC Cover Small - دانلود بازی Supreme Commander Gold Edition برای کامپیوتر

داستان بازی Supreme Commander در زمانی اتفاق می‌افتد که انسان‌ها به فناوری تونل‌های کوانتومی دست یافته‌اند که به وسیله آن می‌توانند عمل تله پورت کردن را انجام داد. این فناوری در عین موفقیت آمیز بودن بسیار پر خرج است اما بعد از سال‌ها آزمایش بر روی حیوانات دانشمندان موفق می‌شوند که در سال ۲۰۶۲ اولین گروه انسان‌ها را هم از این طریق به یکی از قمر‌های نپتون منتقل کنند.

انسان‌ها به واسطه این تونل‌ها به قسمت‌های مختلف کهکشان‌ها سفر می‌کنند و برای خودشان مکان‌هایی را تشکیل می‌دهند که مستعمره زمین هستند به طوریکه که تا سال ۲۵۲۶ تعداد این مستعمره‌نشینان به ۱۱۰ تا می‌رسد. به مرور این مستعمره‌نشینان که تا سال ۲۶۶۳ تعدادشان به بیش از ۴۰۰ تا رسیده است اعلام استقلال می‌کنند که این استقلال‌طلبی‌ها شروعی می‌شود برای جنگ‌های بین کهکشانی آینده.

زمینی‌ها به مرور کنترل اکثریت مستعمره‌نشینان را بدست می‌گیرد اما روز به روز بر تعداد آنها اضافه می‌شود و همین زیاد شدن تعداد مستعمره‌نشینان باعث می‌شود زمین کنترل خودش را بر مناطق زیر سلطه هم از دست بدهد و اینگونه در سال ۲۸۱۹ جنگ بین زمین و مستعمره‌نشینان که حالا هم تعدادشان خیلی زیاد است هم به تکنولوژی‌های قویتری دست یافته‌اند شروع می‌شود.

به واسطه همین جنگ‌ها دروازه‌های کوانتومی در خیلی از مناطق نابود می‌شود و زمین تقریبا برای همیشه کنترل آن مناطق را از دست می‌دهد. در اواخر قرن بیست و نهم جنگ‌ها با کشف لباسی به نام لباس فرمانده وارد مرحله تازه‌ای می‌شوند به طوریکه هر فردی که این لباس‌ها را می‌پوشد می‌تواند به هر جایی که می‌خواهد برود و به وسیله منابع طبیعی آن سیاره هر تعدادی روبات و تانک و انواع جنگ افزار‌ها را به وجود آورد.

تمرکز گیم‌پلی بازی Supreme Commander بر روی ربات‌های عظیم‌الجثه‌ای به نام Armored Command Unit برای ساخت پایگاه‌های مختلف است و با پیشروی و ارتقا سطح آن‌ها می‌توان به تکنولوژی بالاتر و در نتیجه به مبارزات با دشمن رسید. بازی Supreme Commander جزو معدود بازی‌های استراتژی همزمان است که درگیری‌های نیروهای هوایی، زمینی و دریایی را در یک رویارویی عظیم به نمایش در می‌آورد. اما این همه ماجرا نیست زیرا این بازی شامل توپ‌خانه و بمب‌های ویران کننده اتمی نیز می‌شود.

باکس دانلود
راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP Service Pack 2, Windows® Vista

Processor: 1.8 GHz processor

Memory: 512 MB RAM

Hard Disk Space: 8GB available hard drive space

Video Card: 128 MB video RAM or greater, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (ATI 9600+, Nvidia 6200+)

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® XP Service Pack 2, Windows® Vista

Processor: 3.0 GHz Intel or equivalent AMD processor or better

Memory: 1 GB RAM or better

Hard Disk Space: 8GB available hard drive space

Video Card: 256 MB video RAM, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6800 or better)

 
نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.