Virtua Tennis 4 PC Cover Large - دانلود بازی Virtua Tennis 4 برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW و ElAmigos

عموما بازی های ورزشی روند تعریف داستان ندارند . به عبارت دیگر داستانی برای روایت کردن وجود ندارد . هدف نهائی در اکثر این قبیل بازی ها رسیدن به مقام قهرمانی دنیا یا ،Top Player شدن است . البته بازی Fight night champion در این زمینه استثنا بود . بازی Virtua Tennis 4 نیز از این قاعده کلی پیروی می کند ، هدف شما از بازی اتمام World Tour و رسیدن به مقام قهرمانی مسابقات و کسب لقب Ultimate star است . ( البته این درجه قابل ارتقاست یعنی می توانید بعد از Ultimate star به مقام Master و بعد از آن Legend نیز دست یابید ) یکی از قسمت هائی که از نسخه ی اول این بازی وجود داشته ، قابلیت طراحی کارکتر مورد استفاده در قسمت World tour است.

متاسفانه این قسمت همیشه با کاستی هایی دست به گریبان بوده که هواداران آن را می آزارد . با وجود اینکه در نسخه ی چهارم این بخش به مراتب بهتر شده و قابلیت های زیادی به آن افزوده شده است اما شما بعد از ساعت ها تلاش برای طراحی شخصیت دلخواهتان به این نتیجه می رسید که شخصیت Default بازی Virtua Tennis 4 از آنچه که شما ساخته اید بهتر است! به طور کلی قالب های موجود برای ساخت چهره ی بازیکن محدود بوده و ریزه کاری های مورد نیاز برای طراحی صورتی دلخواه در آن وجود ندارد . اگر بخواهیم لپ مطلب را بیان کنیم بعد از طراحی شخصیت مورد نظرتان به این نتیجه می رسید که بهتر است در نمای نزدیک چهره ی مخلوقتان را نبینید و فقط از نمای دور و در زمین مسابقه با آن بازی کنید.

بخش World tour همواره در شماره های مختلف با تمرینات سخت ولی دوست داشتنی ( و در بعضی مواقع اعصاب خرد کن ) ، قابلیت رشد و ارتقای کارکترتان و همچنین مسابقات مختلف جذابیت بسیاری داشته است . در بازی Virtua Tennis 4 هم خوشبختانه این قابلیت ها با کمی تغییرات وجود دارند . تمرینات مختلف که باعث افزایش توانایی های شما شده و این Level up ها سبک های مختلف بازی را برای شما باز می کنند که توسط آنها می توانید در موقعیت های مختلف ضرباتی را روانه ی میدان حریف کنید که Special Hit نام دارند و امکان مهار آنها توسط حریف به نسبت سایر ضربات بسیار کمتر است.

باکس دانلود
راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • منبع: دانلودها
سیستم مورد نیاز
نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.