Music Racer cover b - دانلود Music Racer – بازی موزیکال پرطرفدار و مهیج “مسابقه موسیقی” اندروید + مود

Music Racer – موزیک ریسر (مسابقه موسیقی و آهنگ) بازی محبوب و هیجان انگیز در سبک بازیهای موزیکال از استودیوی AbstractArt برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست شما جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست! در این بازی طیف گسترده ای از ماشین های مختلف در دسترس تان قرار میگیرد که با ان ها می توانید در مسابقات موسیقیایی شرکت کنید! از میان آهنگ های موجود دستگاه تان یکی را به دلخواه انتخاب کنید و سپس یک مسابقه ماشینی هیجان انگیز با آهنگ دلخواه تان را تجربه کنید!

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Dancing Road Color Ball Run Cover New - دانلود Dancing Road: Color Ball Run  – بازی موزیکال “توپ زرد و مسیر بی پایان”

Dancing Road: Color Ball Run یک بازی موزیکال سرگرم کننده وهیجان انگیز ازمخصوص دستگاه های اندرویداست که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و به درخواست شما جدیدترین آپدیت اش به همراه مود برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شما قرار دارد. با نصب این بازی برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان قادریدیک بازی موسیقیایی جالب باگرافیک سه بعدی و موسیقی متنی بسیار زیباورنگ هایی نئونی راتجربه کنیدکه در  آن می بایست یک توپ زرد رنگ را کنترل کرده و تا آنجایی که می توانید پیش بروید و رکورد بزنید.در طول مسیر حرکت تان، توپ های متفاوتی قرار می گیرندکه تمام عرض مسیرراپر می کنند.ازلا به لای این توپ هاشما فقط ازتوپی می توانید عبور کنیدکه همرنگ توپ خودتان باشدواین در واقع چالش اصلی شماست!

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Magic Tiles 3 Cover 2020 b - دانلود بازی موزیکال کاشی های جادویی اندروید + مود

Magic Tiles 3 – کاشی های جادویی ۳ بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای موزیکال از استودیوی بازی سازی Amanotes JSC برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و توانسته تا به این لحظه بیش از ده میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و از محبوب ترین بازیهای دسته بندی موزیکال به شمار می رود!

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر