Idle Tycoon Space Company - دانلود Idle Tycoon: Space Company – بازی شبیه سازی “شرکت فضایی”

Idle Tycoon: Space Company – شرکت فضایی یک بازی سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Bling Bling Games GmbH برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. در این بازی شما به عنوان رئیس بزرگترین شرکت فضایی جهان هستید که در زمینه استخراج و مبادله متریال کمیاب فعالیت می‌ کند. سفینه ای فضایی را که دارای تجهیزات مختلف اکتشافاتی و خدمه ای از دانشمندان و فضانوردان است به فضا پرتاب می کنید و مشغول اکتشاف در کهکشان راه شیری و سیارات دیگر می شوید. در این بازی، بازیکنان باید شرکت را مدیریت کنند و به عنوان رئیس شرکت به ثروتمند ترین فرد جهان تبدیل شوند، هر چه باشد این رؤیای همه ماست! Idle Tycoon: Space Company یک بازی فوق‌ العاده برای گذراندن اوقات فراغت است که با هر قدم و به انجام رساندن هر مأموریت کنجکاوی بازیکنان را بر می انگیزد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Infinite Flight Simulator Android Games - دانلودInfinite Flight Simulator –بازی شبیه ساز پرواز

Infinite Flight Simulator از واقع بینانه ترین و بهترین بازیهای شبیه ساز پرواز و خلبانی از استودیوی بازی سازی Flying Development Studio برای اندروید است که با قیمت ۴٫۹۹ دلار در پلی استور به فروش می رود و تا به این لحظه بیش از ۵۰۰ هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان خریداری شده  و از پرطرفدارترین ها به شمار می رود! در این بازی طیف گسترده ای از هواپیماهای بزرگ و مختلف در اختیار شما قرار داده می شود تا بر فراز اسمان ها به خلبانی بپردازید! طراحی واقعی کابین خلبان در کنار دیگر ویژگی ها باعث میشود که بتوانید تجربه بهترین و واقع بینانه ترین بازی شبیه ساز پرواز را در دستگاه اندرویدیتان به ارمغان بیاورید! طیف گسترده ای از تنظیمات هواپیما، شرایط آب و هوایی مختلف، مناطق و مکان های مختلف برای انتخاب و پرواز، طراحی عالی همه موارد و صداگذاری هیجان اور از مواردی هستند که باعث شده اند این بازی به عنوان یکی از برترین بازیهای شبیه ساز پرواز اندروید شناخته شود!

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Idle Human - دانلودIdle Human– بازی شبیه سازی وپرطرفدار “آدم ساز”

Idle Human – آدم ساز یک بازی شبیه سازی فوق العاده زیبا و محبوب با ساخت جالب از استودیوی Green Panda Games برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی شما قرار دارد. اگر بدن انسان ها را به قطعات سازنده آن تقسیم کنیم، در نهایت همه چیز به سلول ها ختم خواهد شد، این سلول ها هستند که به هم پیوسته و بافت ها را ایجاد می کنند، بافت ها نیز با یکدیگر اندام های بدن را تشکیل می دهند. بنابراین می توان سلول را واحد سازنده بدن انسان ها دانست. هر ارگان در بدن از پوست گرفته تا قلب، کار مشخصی انجام می دهد که در نهایت باعث می شود که یک انسان به چیزی که میشناسیم تبدیل شود.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
WW2 Wings Of Duty - دانلودGunship Sequel: WW2–بازی هواپیمایی جنگ جهانی 2

هواپیمایی جنگ جهانی ۲: بازی جدیدوهیجان انگیر درسبک بازی های اکشن وشبیه سازی ازاستودیوی بازیسازی Phanotek برای دستگاه های اندرویدی است که ساعت هاقبل به صورت رایگان درمارکت بزرگ گوگل عرضه شدوباز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین باردرایران آن را حضور شمادوستداران بازی های جدیدمعرفی نماییم!با نصب این بازی برروی دستگاه اندرویدی خود می توانیدنبردهای هوایی معروف از جنگ جهانی ۲راتجربه کنیدوساعت هامشغول باشید!این بازی تجربه ای عالی و۳۶۰ درجه ازجنگ جهانی دوم رابرای شمابه ارمغان می اورد و دران برانواع هواپیماهای واقعی موجودسوارخواهیدشدودر انواع نبردهای چالش برانگیزشرکت خواهید کرد!

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
RollerCoaster Tycoon Touch Cover - دانلود RollerCoaster Tycoon Touch – بازی شبیه ساز" پارک بازی" اندروید + مود + دیتا

پارک بازی یکی از زیباترین، سرگرم کننده ترین و محبوب ترین بازیهای شبیه سازی (Simulation) از استودیوی Atari, Inc برای اندروید است که به صورت رایگان در مارکت بزرگ گوگل منتشر شده و تا به این لحظه حدود ۵۰ بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای شبیه ساز معرفی کنیم!همانند بازی RollerCoaster Tycoon Classic که پیش تر معرفی کردیم، این بازی نیز به شما امکان ساخت ترن هوایی از ابتدا یا با استفاده از پیش ساخته‌ دیگران را می دهد ؛ همچنین به شما اجازه می دهد پارک کاملی را از جمله جایگاه ویژه صرف غذا و نوشیدنی، حمل و نقل و حتی منظره طراحی کنید! اگر به بازیهای مدیریتی علاقه دارید، این بازی مناسب شما است.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Dragon Sim Online Be A Dragon Cover - دانلود Dragon Sim Online: Be A Dragon  – بازی شبیه ساز اژدها

Dragon Sim Online: Be A Dragon بازی محبوب، جالب و سرگرم کننده در سبک بازیهای شبیه ساز از استودیوی بازیسازی Turbo Rocket Games برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم همزمان با انتشار، جدیدترین نسخه اش را در اختیارتان قرار دهیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! تا حالا دوست داشته اید که اژدها باشید و اژدها بودن را تجربه کنید!؟ اگر جواب تان مثبت است باید بگوییم با بازی Dragon Sim Online: Be A Dragon می توانید به آرزوی تان برسید! تبدیل به اژدهایی افسانه ای بشوید و در نبردهایی نفس گیر شرکت کنید!

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
ASMR Slicing Cover - دانلود ASMR Slicing – بازی شبیه سازی جالب “برش شکل ها”

ASMR Slicing – برش شکل ها عنوان یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Crazy Labs by TabTale برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی یاد شده یکی از استودیو های شناخته شده صنعت بازی های موبایلی و خالق آثاری مثل Jumanji: Epic Run و My Horse Stories و Cheating Tom و ده ها بازی سرگرم کننده و جذاب دیگر است که با میلیون ها دانلود کارنامه بی نظیری در مارکت اندروید برای خود ثبت کرده است.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Survival on Raft Ocean Nomad Simulator Cover 2020 - دانلود Survival on Raft: Ocean Nomad – Simulator  – بازی شبیه سازی بقا در اقیانوس

Survival on Raft: Ocean Nomad – Simulator یک بازی شبیه سازی بقا در اقیانوس با حجم ناچیز از Unisoft Games برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست شما جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست. در بازی Survival on Raft: Ocean Nomad – Simulator نیز همانند دیگر بازیهای سبک بقا و زنده ماندن شمایید و طیف گسترده ای از آیتم ها و یک جزیره و اقیانوس!

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر