Control reviews - بازی اکشن | نقدها و نمرات بازی Control

منتقدان هم‌زمان با عرضه‌ی رسمی بازی Control نقدها و نظرات خود نسبت به این بازی را منتشر کرده‌اند. ساخته‌ی قبلی استودیوی رمدی یعنی کوانتوم بریک، انتظارات طرفداران این استودیو را برآورده نکرد و به موفقیت‌های چندان بزرگی هم نرسید، ولی طبق گفته‌ی مننتقدان، بازی اکشن Control دوباره استودیوی بازی‌سازی رمدی را به روزهای اوج خود بازگردانده است؛ طوری که دقیقا ادغامی بسیار عالی از قصه‌گویی و گیم‌پلی، هسته‌ی Control را تشکیل می‌دهد و تبحر رمدی را در تحقق این موضوع دوباره اثبات می‌کند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
horse - ۱۰ راز حل نشده در بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 از آن دست از بازی‌ها محسوب می‌شود که جا دارد درباره‌ی آن ده‌ها مقاله نوشته شود، دنیای این بازی به همان اندازه که بزرگ است، به همان اندازه نیز معما‌ها و عجایبی مختلفی را در خود جای داده است، قطعا کماکان معما‌هایی در بازی وجود دارند که توسط بازی‌کنندگان کشف نشده‌اند و منتظر هستند تا کسی از روی اقبال یا از روی کنجکاوی دیوانه‌وار آن‌ها را پیدا کند، در ادامه‌ی این مطلب به ۱۰ مورد از عجیب‌ترین معما‌های حل نشده‌ی این بازی اشاره شده است.

شایان ذکر است که این مقاله داستان بازی را لو می‌‌دهد

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
GameReview-For-Honor-Main

ساخت بازی‌ حنگی با تمرکز بر بخش چند نفره، در نسل هشتم بازی‌های ویدیویی حسابی مرسوم شده است. در این بین شرکت بازی‌سازی «یوبی‌سافت» (Ubisoft) تا به امروز چند باری شانس خود را برای ساخت یک بازی موفق در این سبک امتحان کرده و بازی‌هایی مانند (The Division) و The Crew را ساخته است.

بازی «برای افتخار» (For Honor) آخرین تلاش یوبی‌سافت برای ساخت یک عنوان بازی جنگی چند نفره‌ی سرگرم کننده است. به نظر می‌رسد یوبی‌سافت از بازی‌های The Division یا The Crew درس گرفته و سرانجام عنوانی را ساخته است که در صورت پشتیبانی مناسب از سوی سازندگان‌، قرار است برای مدتی طولانی شما را پای خود بنشاند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Frostpunk review - نقد و بررسی بازی Frostpunk از ایران گیمز

نقد بازی Frostpunk رو در این مطلب از ایران گیمز آماده کردیم که تقدیم میکنیم

«دنیای ما تغییر کرده است. دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم. در واقع قرار نیست شرایطی بدتر از این را تجربه کنیم. دنیای ما دیگر آرام، گرم و زیبا نیست. دنیای ما سرد و بی روح و کشنده است. تلاش می‌کنیم که زنده بمانیم. زنده ماندن به هر قیمتی. حالا دلیلی هم برای نزده ماندن نداریم؛ اما امیدواریم که شاید شرایط بهتر از این شود. دیروز پسر همسایه به دلیل کار در معدن جانش را از دست داد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر