The Shore pc cover - دانلود بازی The Shore برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

بازی The Shore یک تجربه‌ی جذاب در مورد رمز و رازهای ناشناخته است و قرار است که کار خود را در یک جزیره ممنوعه و پر از وحشت شروع کنید. شما در این بازی داستانی را تجربه خواهید کرد که براسس آثار لاوکرفت ساخته شده است و شامل بسیاری از شناخته شدن‌هرین آفرایش‌های او و المان‌های دیگر است. بازیکنان در این اثر باید دنیا را از گاه دیگری کاوش کرده و پدری را کنترل کنند که در جستجوی دختر گمشده‌اش اسن.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Amnesia Rebirth pc cover small - دانلود بازی Amnesia Rebirth v1.31 برای کامپیوتر – نسخه GOG و CODEX

بازی Amnesia: Rebirth اثری اول‌شخص با داستانی عمیق است که تجربه‌ای ترسناک را در ذهن مخاطب خود تلقین خواهد کرد. این بازی توانسته تا این لحظه با متا ۸۴ خود، نظرات منتقدین و گیمرها را به سمت خود جلب کرده و پاسخی خوب به انتظارهایی که از این اثر چالش‌برانگیز بود، داده باشد. محیط بازی از گیم‌پلی کاوشگرانه استفاده می‌کند که باید گذشته‌ی اسرارآمیز المان‌های موجود در بازی را کشف کنید. معماهای متعددی پیش روی شما خواهد بود و باید برای حل تمامی آن‌ها و کشف اسرار گوناگون، تاب و توان بالایی داشته باشید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Othercide PS4 Cover Small - دانلود نسخه هک‌شده بازی Othercide + Update v1.04 برای PS4

بازی Othercide در حالی دنبال می‌شود که امید بشریت کم کم رو به ناامیدی می‌گذارد. دختران، پژواک بزرگ‌ترین جنگجویان امروزی هستند و در راس همه کسانی قرار دارند که در برابر رنج و مرگ ایستادگی می‌کنند. هدایت این ارتش را شما برعهده دارید و باید از تمام مهارت‌های خود استفاده کنید. توانمندی شما در جنگ، تعیین کننده سرنوشت این دختران جنگجو خواهد بود. توانایی‌ها و شخصیت‌ آن‌ها با تصمیمات شما شکل اده می‌شود و باید سخت‌ترین تصمیمات همچون قربانی کردن یک نفر برای نجات دیگری، اتخاذ کنید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Viking Vengeance Cover Small - دانلود بازی Viking Vengeance برای کامپیوتر – نسخه CODEX

در بازی Viking Vengeance شاهد این خواهیم بود که یک داستان تاریخی روایت شده و گیم‌پلی راگ لایت آن نیز می‌تواند بازیکنان زیادی را جذب خود کند. شما به‌عنوان یک راهب در بازی باید با بت پرستی مبارزه کرده و ریشه‌های شهر را دوباره کشف کنید. باید ببینید که خدایان نورس در تلاش برای تغییر سرنوشت مردم چه کارهایی را انجام می‌دهند و متوقف کردن راگناروک چگونه می‌تواند انجام گیرد. در این بازی باید خدایان را پرستش کرده و بتوانید سبک‌های مبارزاتی بیشتری را در ادامه یاد بگیرید. شما باید بدانید که هر خدا در این جهان، ویژگی منحصربه‌فردی برای خودش دارد و می‌تواند روال متوالی برای اهطای برکت داشته باشد. مجموعه‌ای از قدرت‌ها و توانایی‌های خاص برای آن‌ها تعیین شده است و می‌توانند قدرت خودشان را در اختیار شما قرار دهند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
OMORI Cover - دانلود بازی OMORI برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

بازی OMORI دنیای عجیبی را پیش روی شما خواهد گذاشت که دارای دوستان و دشمنان رنگارنگ بوده و هرکدام در جهان پیکسلی بازی حضور خواهند یافت. شما در این بازی می‌توانید جهان بازی را کاوش کرده و گذشته‌ی فراموش شده‌ی خود را پیدا کنید. بازی در میان زندگی پر جنب و جوشی که به نمایش می‌گذارد، المان‌های پیشرو را به شما معرفی کرده و می‌توانید با فرا رسیدن زمان، مسیری که انتخاب کرده‌اید را ادامه دهید. این مسیر سرنوشت شما را تعیین خواهد کرد و می‌توانید سرنوشت افراد دیگر را نیز به دست خود بگیرید. بازی گرافیک ساده‌ای دارد، اما در همین سادگی طراحی شخصیت‌ها و دنیای آن بسیار جذاب بوده و یقینا شما را جذب خواهد کرد. جهان بازی دارای المان‌های پرتعدادی است و حتی باس‌های بازی نیز رخ بسیار وحشت‌آوری خواهند داشت. در این بازی شاهد روایتی خواهیم بود که با دیگر آثار این سبک متفاوت است و آمیخته با ژانر ترس در اختیار شما خواهد بود.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Ghostrunner pc cover small - دانلود بازی Ghostrunner Kill Run برای کامپیوتر – نسخه فشرده DODI

بازی Ghostrunner یک اثر هاردکور و اول شخص با یک گیم‌پلی اکشن و بسیار سریع است که در یک محیط سایبرپانک و پساآخرالزمانی جریان دارد. در بازی گوست رانر، دنیای انسان‌ها به‌واسطه‌ی طوفان‌های بسیار بزرگ به‌کلی از بین رفته است و کسانی که از این حادثه جان سالم به‌در برده‌اند در یک شهر که به‌شکل برجی غول‌پیکر توسط شخصی به‌نام The Architect ساخته شده است، زندگی می‌کنند. حالا هم کنترل آخرین شهر انسان‌ها را گروهی به‌نام The Keymaster برعهده گرفته‌اند که به‌واسطه‌ی آن، خشونت، فقر و بحران آن‌جا را فراگرفته است. شما هم در نقش یک جنگجوی قدرتمند سایبر باید به بالاترین نقطه‌ی این برج برسید و شهر را از چنگ این گروه آزاد کنید. در این راه از سازه‌ها و موانع متعدد و متنوعی نیز عبور خواهید کرد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Olija pc cover small e1614002181919 - دانلود بازی Olija Update 2  – نسخه GOG

بازی Olija شما را با تلاش‌های فاردای همراه می‌کند. این مرد در یک کشتی بزرگ گرفتار شده است. این کشتی مسلح به زوبین افسانه‌ای است و او و دیگر افرادش نمی‌توانند آن را ترک کنند. آن‌ها ابتدا باید از طریق روش‌هایی بتوانند این کشور متخاصم را ترک کرده و سپس به میهن خود بازگردند. شما می‌توانید اکتشافات ماجراجویانه‌ای در بازی داشته باشید و سپس روایت و نبردهای سختی را در ادامه دنبال کنید. شخصیت‌های بازی عجیب و غریب هستند و از جمله‌ی آن‌ها می‌توانیم به اولیجا، بانویی اشاره کنیم که با گذشت زمان، خود را ملزم به یافتن فارادی و افرادش می‌بیند. او با الهام از قصه‌هایی از مورد این کشتی شنیده است، ماجراجویی خود را شروع کرده و داستان مواجهه با ناشناخته‌ها را در این کشتی رقم خواهد زد. او مشکلات زیادی را در این راه تجربه می‌کند و قرار است که همه چیز به دست وی حل شود.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Freedom Fighters PC Cover Small - دانلود بازی Freedom Fighters – نسخه دیجیتال GOG

بازی Freedom Fighters محصول سال ۲۰۰۳ و ساخته استودیو IO Interactive که وظیفه انتشارش را هم الکترونیک آرتز برعهده داشت. آی‌اُ اینتراکتیو در آن سال‌ها روز‌های خیلی خوبی را پشت سر می‌گذاشت و دو تجربه اولش، یعنی دو نسخه نخست از سری Hitman، حسابی نام آن‌ها را سر زبان‌ها انداخته بودند. اما درحالی‌که قسمت‌های اول و دوم هیتمن در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ منتشر شدند، این استودیو در سال ۲۰۰۳ سراغ یک بازی جدید رفته و این بار برخلاف دو بازی قبلی‌اش که با ایداس همکاری کرده بود، برای انتشار بازی سراغ الکترونیک آرتز رفت.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر