Othercide PS4 Cover Small - دانلود نسخه هک‌شده بازی Othercide + Update v1.04 برای PS4

بازی Othercide در حالی دنبال می‌شود که امید بشریت کم کم رو به ناامیدی می‌گذارد. دختران، پژواک بزرگ‌ترین جنگجویان امروزی هستند و در راس همه کسانی قرار دارند که در برابر رنج و مرگ ایستادگی می‌کنند. هدایت این ارتش را شما برعهده دارید و باید از تمام مهارت‌های خود استفاده کنید. توانمندی شما در جنگ، تعیین کننده سرنوشت این دختران جنگجو خواهد بود. توانایی‌ها و شخصیت‌ آن‌ها با تصمیمات شما شکل اده می‌شود و باید سخت‌ترین تصمیمات همچون قربانی کردن یک نفر برای نجات دیگری، اتخاذ کنید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Viking Vengeance Cover Small - دانلود بازی Viking Vengeance برای کامپیوتر – نسخه CODEX

در بازی Viking Vengeance شاهد این خواهیم بود که یک داستان تاریخی روایت شده و گیم‌پلی راگ لایت آن نیز می‌تواند بازیکنان زیادی را جذب خود کند. شما به‌عنوان یک راهب در بازی باید با بت پرستی مبارزه کرده و ریشه‌های شهر را دوباره کشف کنید. باید ببینید که خدایان نورس در تلاش برای تغییر سرنوشت مردم چه کارهایی را انجام می‌دهند و متوقف کردن راگناروک چگونه می‌تواند انجام گیرد. در این بازی باید خدایان را پرستش کرده و بتوانید سبک‌های مبارزاتی بیشتری را در ادامه یاد بگیرید. شما باید بدانید که هر خدا در این جهان، ویژگی منحصربه‌فردی برای خودش دارد و می‌تواند روال متوالی برای اهطای برکت داشته باشد. مجموعه‌ای از قدرت‌ها و توانایی‌های خاص برای آن‌ها تعیین شده است و می‌توانند قدرت خودشان را در اختیار شما قرار دهند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Ghostrunner pc cover small - دانلود بازی Ghostrunner Kill Run برای کامپیوتر – نسخه فشرده DODI

بازی Ghostrunner یک اثر هاردکور و اول شخص با یک گیم‌پلی اکشن و بسیار سریع است که در یک محیط سایبرپانک و پساآخرالزمانی جریان دارد. در بازی گوست رانر، دنیای انسان‌ها به‌واسطه‌ی طوفان‌های بسیار بزرگ به‌کلی از بین رفته است و کسانی که از این حادثه جان سالم به‌در برده‌اند در یک شهر که به‌شکل برجی غول‌پیکر توسط شخصی به‌نام The Architect ساخته شده است، زندگی می‌کنند. حالا هم کنترل آخرین شهر انسان‌ها را گروهی به‌نام The Keymaster برعهده گرفته‌اند که به‌واسطه‌ی آن، خشونت، فقر و بحران آن‌جا را فراگرفته است. شما هم در نقش یک جنگجوی قدرتمند سایبر باید به بالاترین نقطه‌ی این برج برسید و شهر را از چنگ این گروه آزاد کنید. در این راه از سازه‌ها و موانع متعدد و متنوعی نیز عبور خواهید کرد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Olija pc cover small e1614002181919 - دانلود بازی Olija Update 2  – نسخه GOG

بازی Olija شما را با تلاش‌های فاردای همراه می‌کند. این مرد در یک کشتی بزرگ گرفتار شده است. این کشتی مسلح به زوبین افسانه‌ای است و او و دیگر افرادش نمی‌توانند آن را ترک کنند. آن‌ها ابتدا باید از طریق روش‌هایی بتوانند این کشور متخاصم را ترک کرده و سپس به میهن خود بازگردند. شما می‌توانید اکتشافات ماجراجویانه‌ای در بازی داشته باشید و سپس روایت و نبردهای سختی را در ادامه دنبال کنید. شخصیت‌های بازی عجیب و غریب هستند و از جمله‌ی آن‌ها می‌توانیم به اولیجا، بانویی اشاره کنیم که با گذشت زمان، خود را ملزم به یافتن فارادی و افرادش می‌بیند. او با الهام از قصه‌هایی از مورد این کشتی شنیده است، ماجراجویی خود را شروع کرده و داستان مواجهه با ناشناخته‌ها را در این کشتی رقم خواهد زد. او مشکلات زیادی را در این راه تجربه می‌کند و قرار است که همه چیز به دست وی حل شود.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Freedom Fighters PC Cover Small - دانلود بازی Freedom Fighters – نسخه دیجیتال GOG

بازی Freedom Fighters محصول سال ۲۰۰۳ و ساخته استودیو IO Interactive که وظیفه انتشارش را هم الکترونیک آرتز برعهده داشت. آی‌اُ اینتراکتیو در آن سال‌ها روز‌های خیلی خوبی را پشت سر می‌گذاشت و دو تجربه اولش، یعنی دو نسخه نخست از سری Hitman، حسابی نام آن‌ها را سر زبان‌ها انداخته بودند. اما درحالی‌که قسمت‌های اول و دوم هیتمن در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ منتشر شدند، این استودیو در سال ۲۰۰۳ سراغ یک بازی جدید رفته و این بار برخلاف دو بازی قبلی‌اش که با ایداس همکاری کرده بود، برای انتشار بازی سراغ الکترونیک آرتز رفت.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
World of Warcraft Shadowlands 5 - بررسی بازی World of Warcraft : Shadowlands

در حالی که چند هفته گذشته کمپانی بلیزارد شانزده سالگی World of Warcraft را در کنار گیمرها جشن گرفت، اکنون نوبت انتشار هشتمین بسته الحاقی این بازی فرا رسیده. بله، درست است World of Warcraft حالا وارد هفدهمین سال فعالیت متوالی خود شده. در طول سالیان گذشته این بازی شاهد فراز و نشیب های زیادی بوده و بسته الحاقی گذشته که با نام Battle for Azeroth شناخته می‌شد نیز با انتقاد‌های زیادی روبرو شد. حالا نوبت به بسته الحاقی هشتم این بازی رسیده که با نام Shadowlands شناخته می‌شود. این بسته در حالی توسط بلیزارد منتشر شد که مراحل ساخت آن به شدت تحت تاثیر بیماری Covid-19 قرار گرفت. موضوعی که باعث شد بازی با تاخیری دو ماهه به بازار راه پیدا کند که خود حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. شدولندز به تازگی در سرتاسر جهان عرضه شده و حالا بعد از گذر چندین روز می‌توانیم به نقد و بررسی آن بپردازیم.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Super Mario 3D World and Bowsers Fury pc cover - دانلود بازی Super Mario 3D World Plus Bowsers Fury

بازی Super Mario 3D World دقیقا همان چیزی است که طرفداران ماریو به‌دنبال آن بودند. پادشاهی اسپیریکس در انتظار شما است تا با نهایت قدرت‌تان از آن دفاع کنید. با ماریو و دوستانش بپردید و از قدرت‌های مختلف خود استفاده کنید. توانایی‌های بیشتری در این سری برای ماریو در نظر گرفته شده است و می‌توانید همراه با سه بازیکن دیگر، به‌صورت آنلاین با همدیگر رقابت داشته باشید. کسی که بیشترین امتیاز را بتواند کسب کند، برنده خواهد بود.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Dead Frontier 2 Screenshots 01 780x439 1 - دانلود بازی Dead Frontier 2 – February 2021 Update برای کامپیوتر

بازی Dead Frontier 2 در سبک وحشت و بقا ارائه شده است و می‌توانید در تاریک‌ترین حالت آن را تجربه کنید. شما به‌عنوان یکی از معدود بازماندگانی هستید که از این شیوع نجات پیدا کرده‌اید. باید بتوانید خودتان را از ویرانه‌های در حال فروپاشی نجات داده و در این جامعه به جای خود برسی. در این اثر باید بتوانید مهارت‌های خود را ارتقا داده و ابزارهای خوبی را در این راه کسب کنید. چشم‌های شما در اثر آلودگی‌هایی که در این منطقه وجود دارد، تار خواهد شد و حرکت در چنین شرایطی بسیار سخت می‌شود. این بازی در سبک آثار قدیمی دنبال می‌شود و اتمسفر تاریکی را تجربه خواهید کرد. جو بازی بسیار عجیب و غریب است و تجربه‌ی عجیب و غریبی برای شما خواهد بود. باید منابع کمیاب بازی را جستجو کرده و بتوانید از تجهیزات ناب در بازی استفاده کنید. می‌توانید به بازماندگان دیگر هم کمک کرده و در نهایت با آن‌ها روبرو شوید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر