Ziggy The Chaser screenshots 01 780x439 1 e1595933383439 - دانلود بازی Ziggy The Chaser برای کامپیوتر – نسخه TiNYiSO

داستان بازی Ziggy The Chaser در مورد پادشاهی است که در سرزمینی افسانه‌ای به نام دیویا پادشاهی می‌کند. او این سرزمین را با کمک هزار کریستال جادویی ایجاد کرده است و به‌همین دلیل ارزش زیادی برای آن قائل است. روزی از روزها یک موجود شیطانی به قدرت این هزار کریستال جادویی پی برده و به پادشاه این سرزمین حسادت می‌ورزد. سرانجام، او تصمیم می‌گیرد که از جادوی بزرگ خود برای طلسم سرزمین استفاده کرده و این هزار کریستال را در کل جهان پخش کند. این طلسم به قدری قدرتمند است که شر و بدی جهان را فرا گرفته و او از قدرت بالایی به دلیل پراکنده شدن قدرت پادشاه برخوردار می‌شود. هرج و مرج و بی قانونی تمام سرزمین را پر کرده و پادشاه نیز نمی‌تواند کاری انجام دهد. دیویا هم انکون به سرزمین تاریک تبدیل شده است و موجود شیطانی هم تهدید به نابودی کل قلمرو و قدرت پادشاه می‌کند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Moving Out pc cover small - دانلود بازی Moving Out v1.2 برای کامپیوتر

اگر بخواهیم اسم یک بازی را که سازندگان Moving Out توجه ویژه‌ای به آن داشته‌اند نام ببریم، قطعا از Overcooked یاد می‌کنیم. هر دو بازی، محصولی از تیم‌۱۷ به شمار می‌روند و ایده‌ی اصلی گیم‌پلی آن‌ها نیز مشترک است. اگر از علاقه‌مندان به بازی Overcooked باشید، اکنون می‌توانید لحظات مفرح خود را با مزه‌ای متفاوت تکرار کنید و همراه با حداکثر سه نفر از دوستانتان، به تجربه‌ی این کوآپ جذاب بپردازید. وقتی شما این بازی را آغاز می‌کنید، با یادگیری باید‌ها و نباید‌ها تبدیل به یک متخصص جابجایی و چینش اسباب و اثاثیه می‌شوید. درست مانند بازی Overcooked، در این بازی‌ هم باید فعالیت‌هایی انجام بدهید که هرچند در زندگی واقعی کسل‌کننده هستند اما در بازی خنده‌دار و جذاب خواهند بود. اگر تصور شما از اسباب‌کشی، خستگی و کمردرد است قطعا با تجربه‌ی این بازی نظرتان تغییر خواهد کرد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Viva Pinata PC Cover Small - دانلود بازی Viva Pinata برای کامپیوتر – نسخه RELOADED و ElAmigos

بازی Viva Pinata یکی از بازی جذاب، زیبا و شاد کارتونی می باشد که در سال ۲۰۰۶ توسط کمپانی Microsoft Game Studios منتشر شد. بازی Viva Pinata یک بازی با پایانی کاملا باز در مورد موجوداتی به نام پیناتا است. پیناتاها همگی از جنس شکلات هستند و حتی نام های آنها نیز بعضا از روی شکلات های معروف برداشته شده است. سرزمینی که شما در اول بازی در آن هستید زیاد خوب به نظر نمی آید. بیشتر شبیه یک صحراست تا یک باغی که پیناتا بخواهند آن را خونه صدا کنند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Island Saver pc cover small - دانلود بازی Island Saver – Dinosaur Island DLC برای کامپیوتر

اگر شما هم به دایناسورهای ما قبل تاریخ علاقه‌مند هستید، می‌توانید در بازی Island Saver آن‌ها را ملاقات کرده و ماجراجویی بزرگی را با آن‌ها شروع کنید. بازی در فضای کودکانه‌ای جریان دارد و سرشار از صحنه‌های جذاب و البته نبردهای بی رحمانه است. برخی از آن‌ها نیازی به نبرد ندارند و ابراز دوستی با شما را خواهند داشت. بهتر است این دایناسورها را کنار خود نگه داشته و از آ‌ن‌ها برای چیره شدن بر دایناسورهای بزرگ استفاده کنید. شما باید به دیگر بازیکنان قرار گرفته در جزیره‌ی بزرگ بازی کمک کرده و ابزارهای متنوع را به آن‌ها برسانید. از پول کسب شده خود استفاده کنید تا از این جزیره فرار کرده و راه را برای دیگر دوستان خود هم باز کنید. از ویژگی‌های بازی می‌توان به ۱۴ دایناسور مختلف اشاره کرد که هرکدام به شیوه‌ای متفاوت با شما نبرد می‌کنند. می‌توان به تیرانوساروس رکس اشاره کرد که جثه‌ی بسیار بزرگی دارد و نباید تا زمان قدرتمند شدن، نزدیک این گونه‌های حیوانی شوید.

Island Saver Dinosaur Island PC-PLAZA

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Tetris Effect game cover - دانلود بازی Tetris Effect برای کامپیوتر - نسخه فشرده FitGirl

دانلود بازی Tetris Effect برای کامپیوتر که به تازگی و با حجم ۱٫۷ گیگابایت توسط گروه فشرده ساز فیت گرل ریپک شده و توسط Enhance Games منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و رایگان از وبسایت فارسی گیم دانلود کرده و طبق اموزش روی سیستم خود نصب و لذت ببرید .

| Tetris Effect PC Game Codex |

| لینک دانلود تتریس افکت برای کامپیوتر |

نویسنده: babaei007
نظرات: بدون نظر