Dino Crisis 2 - دانلود بازی Dino Crisis 1 نسخه فارسی – داینو کرایسیس 1

Dino Crisis 1 – داینو کرایسیس (بحران داینو) نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ترس و بقا می باشد که توسط Capcom توسعه و در سال ۲۰۰۰ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه اولین سری از بازی های Dino Crisis می باشد. ماجرا از رجینا که یک مامور عملیات ویژه و به همراه یک تیم برای تحقیق در مورد یک جزیره دوره افتاده برای کشف یکسری اسرار از دایناسورها فرستاده و در نهایت باید زنده برگردد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
unnamed 1 e1597146237827 - دانلود بازی Soldiers Heroes of World War II نسخه فارسی – سربازان قهرمانان جنگ جهانی دوم

Soldiers Heroes of World War II نسخه فارسی – سربازان قهرمانان جنگ جهانی دوم یک بازی رایانه استراتژی و زمان واقعی مبتنی بر جنگ جهانی دوم می باشد که توسط Best Way توسعه و توسط Codemasters در سال ۲۰۰۴ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه اولین سری از بازی های Men of War نیز به حساب می آید. بازیکن می تواند کنترل نیروهای آمریکایی، انگلیسی، شوروی یا آلمان را برای نبرد های جنگ جهانی دوم به دست گیرد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Freedom First Resistance cover art - دانلود بازی Freedom First Resistance نسخه فارسی – آزادی مقاومت اول

دانلود دوبله فارسی آزادی: اولین گروه مقاومت برای PC

Freedom First Resistance – آزادی: مقاومت نسخه فارسی اول یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی سوم شخص می باشد که توسط Red Storm Entertainment توسعه و توسط Ubisoft در سال ۲۰۰۰ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این گیم برگرفته از رمان های سه گانه مک کافری به عنوان Catteni می باشد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Delta Ops Army Special Forces - دانلود بازی Delta Ops Army Special Forces نسخه فارسی

دانلود بازی عملیات دلتا: نیروی ویژه ارتش – Delta Ops Army Special Forces

دانلود بازی Shadow Force Razor Unit دوبله فارسی برای کامپیوتر

Delta Ops Army Special Forces – عملیات دلتا: نیروی ویژه ارتش نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن شوتر اول شخص مبتنی بر بازی های ضد تروریست می باشد که توسط Fun Labs توسعه و توسط Activision در سال ۲۰۰۳ برای کامپیوتر منتشر شد. شما به عنوان یک سرباز از واحد نیروهای ویژه هستید و وظیفه دارید به قلب تروریست ها نفوذ و سر دسته آنها را از بین ببرید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
project IGI 2 - دانلود بازی IGI 2 Covert Strike نسخه فارسی– آی جی آی 2 ضربه پنهان

IGI 2 Covert Strike – آی جی آی ۲: ضربه پنهان نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی تیرانداز تاکتیکی مبتنی برای بازی های جاسوسی که توسط Innerloop Studios توسعه و توسط Codemasters در سال ۲۰۰۳ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در کشور چین به دلیل بد جلوه دادن ارتش این کشور بازی ای جی ای ۲ ممنوع کردند. این نسخه همانند IGI 1 بسیار محبوب می باشد.داستان گیم مربوط به دیوید جونز می باشد که افسر سابق SAS می باشد او برای یک سازمان امنیتی آمریکا کار می کند و وظیفه دارد چیپ های EMP که توسط مافیای روسیه سرقت شده را بازگرداند. اما مثل اینکه داستان به این راحتی ها نیست و جونز وارد یک ماجرای خطرناکی می شود. این بازی دارای ۱۹ ماموریت می باشد که اطلاعات مورد نیاز هر ماموریت به شما از طریق یک ارتباط رادیویی داده می شود.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
The Godfather 1 Pc Game e1596718110377 - دانلود بازی The Godfather 1 نسخه فارسی – پدرخوانده 1

The Godfather 1 – پدرخوانده ۱ نسخه فارسی یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز مبتنی بر بازی های مافیایی می باشد که توسط Headgate Studios توسعه و توسط Electronic Arts در سال ۲۰۰۶ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی براساس فیلمی به نام The Godfather ساخته ۱۹۷۲ می باشد و داستان آن مربوط به نام آلدو تراپانی می باشد، البته در فیلم حضوری از او دیده نمی شود.ولی در بازی نقش اصلی را دارد و طوری بر روی نقش آن کار شده است که در تمامی تصمیمات مهم حضور داشته است. به طور نمونه می توان به لحظه ای که ویتو کورلئونه تیر می خورد اشاره کرد که اولین نفری او را به بیمارستان می برد شما هستید و یا اینکه شما وظیفه جاسازی اسلحه برای مایکل کورلئونه در رستوران را دارید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Mafia 1 e1596541095914 - دانلود بازی Mafia 1– مافیا 1  نسخه فارسی

Mafia 1 – مافیا ۱ نسخه فارسی یک بازی اکشن ماجراجویی مبتنی بر بازی های مافیایی می باشد که توسط Illusion Softworks توسعه و توسط Gathering در سال ۲۰۰۲ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه اولین سری از بازی های Mafia می باشد. در این گیم شما شاهد ظهور و سقوط تامی آنجلو یک مافیا تخیلی در دهه ۱۹۳۰ خواهید بود. مافیا ۱ از منتقدان نقدهای مثبتی به خاطر واقع گریانه بودن داستان دریافت کرد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
call of duty 4 modern warfare cover 1 - دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare نسخه فارسی–ندای وظیفه 4 جنگ مدرن

Call of Duty 4 Modern Warfare – ندای وظیفه ۴: جنگ های مدرن یک بازی تیراندازی اول شخص مبتنی بر جنگ مدرن که توسط Infinity Ward توسعه و توسط Activision در سال ۲۰۰۷ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه چهارمین سری بازی های Call of Duty می باشد که با جنگ جهانی دوم کاملا فاصله گرفته است. داستان گیم از شخصی به نام خالد ال اسد شروع می شود که به رئیس جمهور را به قتل می رساند و ویدیویی را انتشار می دهد، با انتشار این فیلم ترسی دنیا را فرا می گیرد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر