skully key art min - بررسی بازی Skully

بازی Skully جدیدترین ساخته ی استودیوی Finish Line Games است که توسط  Modus Games در سبک پلتفرمر برای کنسول‌های و کامپیوتر های شخصی منتشر شده است. ماجرای بازی از این قرار است که شخصیت ما در بازی جمجمه‌ی با نکمی است که توسط نیروی جادویی در جزیره به زندگی برگشته است و به طور غریضی توانایی تبدیل شدن به ۳ حالت را دارد و از این طریق به ماجراجویی در جزیره ی اسرار آمیز می‌پردازد. داستان بازی توسط کات سین های از پیش ساخته شده روایت می شود و از صدا گذاری خوب و تصویر برداری هنری برخوردار است. طنز بازی جز نقاط قوت آن محسوب می‌شود که در طول بازی به خوبی قابل لمس است.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Evergate pc cover - دانلود بازی Evergate v1.02– نسخه FitGirl و valtrix1982

بازی Evergate اثری هنری و بی‌نظیر است که توانسته نمرات بشدت بالایی را از منتقدین دریافت کند و البته گیمرها نیز همراه با منتقدین بوده و نمرات بسیار خوبی را به این اثر داده‌اند (در حال حاضر میانگین این اثر بالای ۹۰درصد می‌باشد). مراحل بازی بسیار هوشمندانه طراحی شده‌اند و رعایت اصول آثار پلتفرمر به‌خوبی در آن مشهود است. مکانیزم بازی گستردگی بالایی دارد، دنیای بازی سبک و سیاق خاص خود را داشته و مراحل چالش‌برانگیز آن هر گیمر حرفه‌ای را می‌تواند متقاعد کند که ساعت‌ها بر روی این اثر وقت بگذارد و شما را با برای تجربه‌ی یک بار دیگر این بازی مجاب کند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Control Ultimate Edition pc cover small - دانلود بازی Control Ultimate Edition– نسخه FitGirl

بازی Control وجه تشابه زیادی با بازی Quantom Break داشته و داستان آن در شهر نیویورک و در آسمان خراشی به نام The Oldest House جریان دارد، جایی که شخصیت اصلی داستان یعنی Jesse Faden پس از مرگ مدیر قبلی فدرال، به عنوان مدیر جدید آن انتخاب می‌شود و قدرت‌هایی در اختیار دارد که هیچ انسان عادی از آن بهره‌مند نیست. نیرویی مرموز به نام Hiss باعث می‌شود تا مردم بر علیه یکدیگر شوند و حال این Jesse است که باید کنترل را به دست گرفته و Hiss را شکست دهد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Willy Morgan and the Curse of Bone Town pc cover small - دانلود بازی Willy Morgan and the Curse of Bone Town

بازی ماجراجویانه “ویلی مورگان و نفرین شهر استخوانی” اثری معمایی بوده که گیم‌پلی آن به‌صورت اشاره‌وکلیک روایت می‌شود. داستان بازی در ۱۰سال پیش شکل گرفته است، شبکه‌ای پیچیده از اسرار منتظر شما هستند تا آن ها را برملا کنید. شهر غیرعادی که مملوء از دزدان دریایی است و آیتم‌های جذاب زیادی در سرتاسر آن نهفته. همراه با Willy به دنبال سرنخ‌ها بوده، اشیاء مهم را برای خود جمع کنید، با افراد این شهر تعامل کنید و سرگذشت پدر ویلی را کشف نمایید. بازی Willy Morgan and the Curse of Bone Town سفری ماجراجویانه، دوست‌داشتنی و هوشمندانه را به شما تقدیم می‌کند که فضای گیم‌پلی آن از آثار کلاسیک این سبک پیروی می‌کند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Metamorphosis pc cover - دانلود بازی Metamorphosis برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

بازی Metamorphosis عنوانی الهام گرفته از رمان مسخ کافکا در سبک معمایی – ماجراجویی با زوایه‌ی دید اول شخص است. در این بازی عجیب شما از خواب بیدار می‌شوید و متوجه می‌شوید که تبدیل به یک حشره کوچک شده‌اید و در طول داستان با مردمی که این اتفاق مرموز هم برای آنها رخ داده برخورد می‌کنید. در این بین، دوست شما جوزف هم دستگیر شده است. هدف اصلی شما در این بازی یافتن حقیقت ماجرا، بازپس‌گیری زندگی از دست رفته‌تان و همچنین یافتن راهی برای نجات دوست‌تان جوزف است. در این بازی شما با معماهایی چالش ‌بر‌انگیز را روبه‌رو خواهید شد و باید موانع را از سر راه خود بردارید، می‌توانید با استفاده از موادی مثل عسل و چسب تمبر از دیوار بالا بروید، نقاط ناشناخته و پنهان در این دنیای عجیب را کاوش کنید و زندگی را از دید یک حشره‌ی کوچک در فضایی فراواقعی تجربه کنید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
The Henry Stickmin Collection pc cover - دانلود بازی The Henry Stickmin Collection– نسخه PLAZA

بازی The Henry Stickmin Collection اشاره‌ای به یکی از مجموعه‌های کلاسیک احیا شده است که در جهانی جدید و برطرف انتخاب‌های شما دنبال خواهد کرد. این بازی حماسه‌ای را تعریف می‌کند که ۶ بازی شگفت انگیز را در یک جا جمع کرده و پایان‌های متفاوتی از هرکدام را به ما نشان می‌دهد. هرکدام از این پایان‌ها در اوج قرار دارند و شما در هر مرحله پایان دلخواه خود را می‌توانید شکل دهید. بازی از المان‌های متنوعی تشکیل شده است و قرار است که به مکان‌های مختلفی از طریق تله پورت سفر کنیم. شما می‌توانید با دوستان چارلز تماس گرفته و به وی کمک کنید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
An Interesting Journey of Monsieur PAF pc cover - دانلود بازی An Interesting Journey of Monsieur PAF

در بازی An Interesting Journey of Monsieur PAF می‌توانید یک سفر حماسی در یک معبد باستانی داشته باشید. شما در واقع در این دنیا گیر افتاده‌اید و باید تمام تلاش خود را در جهت حل معماهای آن داشته باشید. معماها در دنیای فیزیکی بازی جریان دارند و یک تمدن فراموش شده را برای شما یادآوری می‌کنند. سفر جالب شما در قالب ژانر پلتفورمینگ دنبال می‌شود و قرار است که مکانیسمی مشابه بازی Sokoban را تجربه می‌کنید. تلاش شما در این بازی در جهت استفاده از المان‌های سه بعدی برای عبور از محیط‌های باشکوه و البته دوبعدی است.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Relicta pc cover small - دانلود بازی Relicta – نسخه HOODLUM و FitGirl

بازی Relicta عنوانی در سبک‌های ماجراجویی و پازل اول شخص است که در آن باید کنترل یک فیزیکدان ماهر و سرشناس را به عهده بگیرید. در این بازی به طرز عجیب و ناخواسته‌ای در یک پایگاه برروی کره‌ی ماه قرار می‌گیرید و پس از کمی جستجو متوجه می‌شوید که تنها هستید. حال باید با هوش و درایت خود، راه نجاتی را یافته و به خانه بازگردید. معماهای زیادی هم سر راهتان قرار می‌گیرد و طبیعتا حل کردن آن‌ها الزامی است. اکثر این چالش‌ها بر پایه‌ی قوانین فیزیک همچون گرانش یا مغناطیس طراحی شده‌اند و همین قضیه می‌تواند به جذابیت‌های بازی اضافه کند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر