THE LONGING screenshots 02 780x439 1 - دانلود بازی The Longing + Update 2-CODEX برای کامپیوتراز وبسایت ایرانگیمز

بازی The Longing ترکیب غیرمعمولی از یک ماجراجویی جذاب و مفرح است. شما به‌عنوان یک سایه‌ی تنها در بازی حرکت می‌کنید و باید به آخرین پادشاهی که منطقه‌ زیرزمین را اداره می‌کند، خدمت رسانی کنید. قدرت پادشاه از بین رفته است و او برای بازیابی این قدرت به شما نیاز دارید. شما باید تا زمانی که پادشاه ۴۰۰ روز را در خواب سپری می‌کند، این کاخ زیرزمینی را هدایت کنید و سعی در کنترل افرادی داشته باشید که احتمالا برای تصاحب قدرت پادشاه دسیسه چینی خواهند داشت. در این راستا شما باید سبک بازی خود را ابتدا انتخاب کرده و سپس بدون استرس کار خود را شروع کنید. سایه‌ی داستان ما بیش از پیش احساس تنهایی می‌کند و باید هرچه سریع‌تر بتوانید ماموریت بزرگ خود را به پایان رسانید. غار را کشف کرده و ابزار لازم را از اتاق‌های مختلف زیر زمین جمع‌آوری کنید. کارگران خود را برای قدم‌زنی در راه‌روهای زیرزمین بفرستید و خودتان وظایف اساسی را برعهده گیرید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
while True learn screenshots 01 780x439 1 e1592139335258 - دانلود بازی While True Learn v1.2.90 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

while True: learn() از آن دست بازی های خوش ساخت و موفق است که بالاخره به صورت نهایی در ۱۷م ژانویه ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شد. شما در نقش یک متخصص سیستم های فراگیری ماشینی هستید که باید شبکه های عصبی تولید کند و در این مسیر، گربه ای باهوش همراه شما می شود که درواقع از شما در این زمینه حرفه ای تر است. حال، شما تصمیم می گیرید تا گربه ای ایجاد کنید که به انسان تبدیل شود و ساز و کار آن را باید با حل معماهای گوناگون پیش ببرید. شما از این کار می توانید کسب درآمد کنید، لباس های جذابی برای گربه ی خود خریداری کنید و آموزشی کامل از روش کارکرد سیستم یادگیری ماشینی بدست آورید. بازی While True Learn اثری از استودیو Luden.io می باشد و Nival آن را منتشر کرده است. سبک این بازی را می توان شبیه سازی، برنامه نویسی، آموزشی و معمایی دانست.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Wavey The Rocket pc cover small - دانلود بازی Wavey The Rocket v1.0.2 برای کامپیوتر – نسخه CODEX

در بازی Wavey The Rocket شما نقش کاراکتر اصلی یعنی Wavey را خواهید داشت که سعی دارد “ماه” را از نابودی نجات بدهد و نیروی شیطانی که دست در این خرابکاری دارد را متوقف کند. دوربین بازی به صورت ساید-اسکرولر می باشد و دقت قوانین فیزیکی در این بازی به حدی بالاست که تابحال مشابه آن را ندیده اید. تمامی مراحل بازی توسط دست طراحی شده اند و قرار است چندین ساعت هیجان بدون خشونت را به شما منتقل کند. کنترل بسیار دقیق بازی به همراه طراحی مدرن گرافیکی و آیتم های جذاب که قابل جمع آوری هستند، گیم پلی را برای شما چالش برانگیز خواهد کرد. این بازی سعی دارد تا چالش های جدیدی را برای گیمرهای حرفه ای و گیمرهای تازه وارد داشته باشد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Supraland Crash screenshots 03 780x439 1 - دانلود بازی Supraland Crash برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

Supraland یک بازی پازل اول شخص با جهانی بزرگ است که از بازی هایی همچون زلدا و متروید الهام گرفته است. Supraland فرض می کند که شما هوشمند هستید و به شما اجازه می دهد که به اختیار خود بازی را شروع کنید. داستان حداقلی به شما اجازه می دهد که پس از اتمام آن به سراغ ماجراجویی خود بروید و بیش از ۱۵ الی ۳۰ ساعت گیم پلی تجربه کنید. بازی از یک جهان بسیار بزرگ بهره می برد و بیشتر تمرکز سازندگان هم روی همین موضوع بوده است.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Tetris Effect pc cover small - دانلود بازی Tetris Effect + Update v1.0.5.2 برای کامپیوتر

مکانیزم اصلی بازی Tetris Effect همان مکانیزم آشنا و قدیمی تتریس است. اما موردی که این بازی را از تمام بازی‌های تتریس دیگر متمایز می‌کند، جلوه‌های بصری و موسیقی آن است. تلفیق مکانیزم جواب پس‌داده تتریس به همراه جلوه‌های بصری‌ای که واقعا توانایی این را دارند که هوش را از سر گیمر بربایند به همراه قطعات موسیقی پویایی که با نحوه بازی گیمر تغییر می‌کنند، تجربه‌ای برای بازیکن‌ها به ارمغان می‌آورد که نظیر آن در بازی‌های دیگر بسیار کم دیده شده است. در ابتدای بازی، گیمر توانایی این را دارد که بین دو حالت Jouney و مودها، یکی را انتخاب کند. بخش جرنی تتریس افکت، در حقیقت همان بخش اصلی بازی است که در آن باید با طی کردن مراحل مختلف، ضمن به‌دست آوردن بالاترین امتیاز سعی کنید تا مراحل بعدی را آزاد کنید. این بخش در سه درجه سختی قابل بازی است و نکته بسیار جالب در رابطه با آن این است که برای باز کردن تمام مراحل در تمام درجه سختی‌ها، گیمر باید تمام مراحل را با همان درجه سختی مورد نظر به اتمام برساند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Nancy Drew Midnight in Salem pc cover - دانلود بازی Nancy Drew Midnight in Salem برای کامپیوتر – نسخه CODEX

داستان بازی Nancy Drew Midnight in Salem در مورد شخصی به نام نانسی درو است که براثر اتفاق غیرمنتظره ای به شهر سیلم ماساچوست می رود. او در خانه ای خالی باید در مورد یک آتش سوزی تحقیق کند و در این میان متوجه ماجرایی می شود که زندگی وی را به کل تغییر می دهد. او درمی یابد که خانواده با رویدادهای ماورایی در ارتباط بوده اند و تحقیقات وی به جاهای باریکی کشیده می شود. حال نانسی درون اتفاق بزرگی قرار دارد و باید اثبات کند که ارواح در این خانه در رفت و آمد بوده اند. او باید به سوالات زیادی پاسخ دهد و بداند که آیا واقعا شخص دیگری مقصر است، یا شخصی از اعضای خانواده زنده شده و این اتفاقات عجیب را رقم زده است. شما باید در نقش این شخصیت، سرنخ ها را جمع آوری کنید و معماها را حل کنید. مظنونین را به اداره پلیس بیاورید و از آن ها بازجویی کنید. زمان شما بسیار کوتاه است و باید تا قبل از رسیدن به نیمه شب، بتوانید همه ماجراجویی های خود را انجام دهید و جواب ها را در کنار همدیگر قرار دهید. این بازی سه بعدی گرافیک ساده ای دارد و مطابق بازی های دهه نودی حس و حال نوستالژیکی خواهد داشت.

Nancy Drew Midnight in Salem PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20200306-CODEX اضافه شد

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
supraland screenshot - دانلود بازی Supraland + Update v1.13.2 برای کامپیوتر

Supraland یک بازی پازل اول شخص با جهانی بزرگ است که از بازی هایی همچون زلدا و متروید الهام گرفته است. Supraland فرض می کند که شما هوشمند هستید و به شما اجازه می دهد که به اختیار خود بازی را شروع کنید. داستان حداقلی به شما اجازه می دهد که پس از اتمام آن به سراغ ماجراجویی خود بروید و بیش از ۱۵ الی ۳۰ ساعت گیم پلی تجربه کنید. بازی از یک جهان بسیار بزرگ بهره می برد و بیشتر تمرکز سازندگان هم روی همین موضوع بوده است.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
unnamed 2 - دانلود بازی Your Toy برای کامپیوتر – نسخه CODEX

بازی Your Toy در مورد یک‌سری اسباب بازی خاطره انگیز است که هم‌اکنون هیچ کدام نمی‌دانیم که چه بلایی سرشان آمده است. اسباب بازی‌هایی که مدت‌های زیادی با آن‌ها بازی کرده‌ایم و هم‌اکنون از سرنوشت‌شان آگاه نیستیم. بازی در حالی شکل می‌گیرد که این اسباب بازی‌ها که زمانی بهترین دوست ما بوده‌اند، هم‌اکنون تبدیل به بدترین کابوس ما خواهند شد. بازی را در سبک فرار از اتاق تجربه خواهید و المان های وحشتناک آن را می‌توانید در یک سیستم معمایی جذاب و سه‌بعدی تجربه کنید. معماهای بازی چالش بسیاری دارند و شامل صحنه‌های فرار زیادی هستند. در تاریک‌ترین ناخودآگاه شما وجود این اسباب بازی‌ها ثابت شده‌اند و یقینا با دیدن آن‌ها خاطرات زیادی در ذهنتان مرور می‌شود. اسباب بازی‌هایی که حال به‌دلیل عدم توجه شما، تبدیل به کابوس بزرگی شده‌اند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر