OMORI Cover - دانلود بازی OMORI برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

بازی OMORI دنیای عجیبی را پیش روی شما خواهد گذاشت که دارای دوستان و دشمنان رنگارنگ بوده و هرکدام در جهان پیکسلی بازی حضور خواهند یافت. شما در این بازی می‌توانید جهان بازی را کاوش کرده و گذشته‌ی فراموش شده‌ی خود را پیدا کنید. بازی در میان زندگی پر جنب و جوشی که به نمایش می‌گذارد، المان‌های پیشرو را به شما معرفی کرده و می‌توانید با فرا رسیدن زمان، مسیری که انتخاب کرده‌اید را ادامه دهید. این مسیر سرنوشت شما را تعیین خواهد کرد و می‌توانید سرنوشت افراد دیگر را نیز به دست خود بگیرید. بازی گرافیک ساده‌ای دارد، اما در همین سادگی طراحی شخصیت‌ها و دنیای آن بسیار جذاب بوده و یقینا شما را جذب خواهد کرد. جهان بازی دارای المان‌های پرتعدادی است و حتی باس‌های بازی نیز رخ بسیار وحشت‌آوری خواهند داشت. در این بازی شاهد روایتی خواهیم بود که با دیگر آثار این سبک متفاوت است و آمیخته با ژانر ترس در اختیار شما خواهد بود.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Hearts of Iron IV pc cover e1614001083707 - دانلود بازی Hearts of Iron IV v1.10.4 – Collie برای کامپیوتر

بازی Hearts of Iron IV از سری بازی های استراتژیکی تاریخی قابل هدایت از بالای نقشه و ساخته Paradox Development Studio  می باشد که بر دوره جنگ جهانی دوم و از سال ۱۹۳۶ تا ۱۹۴۸ متمرکز می باشد.  این بازی از خانواده سری بازی های تاریخی و نقشه ای Paradox Interactive می باشد و موتور آن، مانند عنوان Europa Universalis IV و Crusader Kings II، نسخه ی پیشرفته تر همان Clausewitz Engine می باشد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Satisfactory pc cover small - دانلود بازی Satisfactory v0.3.8.8  – نسخه Early-Access

بازی Satisfactory اثری اول شخص و جهان‌آزاد از استودیو Coffee Stain است که از ابتدای انتشار خود توانست نظرات بسیار مثبتی را از سمت گیمرها و منتقدین به سمت خود جلب کند. شما در این بازی می‌توانید در سرتاسر سیاره‌ای که در آن قرار گرفته‌اید کاوش کنید، منابع باارزش را پیداکرده و کارخانه‌های پررونقی را بنا کنید. المان‌های مبارزاتی نیز در گیم‌پلی بازی طراحی شده است. قابلیت اجرا در دو حالت تک‌نفره و یا آنلاین همراه با دوستان خود در این بازی وجود دارد. باید در سیاره‌ای ناشناخته به ماجراجویی پرداخته، کارخانجات چندمنظوره پیاده کنید و بهشتی ابدی را بدست آورید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
NBA 2K21 pc cover small - دانلود بازی NBA 2K21 Mamba Forever v1.08  – نسخه ElAmigos

اینکه هرسال شاهد نمرات منفی و بسیار بد برای سری بازی‌های NBA 2K هستیم، خبری جدید نیست. امسال هم مانند پارسال قرار است توده‌ای از نمرات منفی و نقدهای بشدت بد را برای این بازی در پلتفرم PC شاهد باشیم. گیمرها از این شاکی هستند که بازی NBA 2K21 هیچ تفاوتی نسبت به نسخه ۲K20 ندارد و تنها قابلیت Shot Meter به بازی اضافه شده است. تمامی آیکون‌ها مانند نسخه قدیمی است، سکانس‌ها هماند هستند و حتی باگ‌های بیشتری نیز به بازی برگشته‌اند! هوش مصنوعی بازی بدتر شده، ضربات شما مشکلات بیشتری خواهند داشت و گیم‌پلی بازی اصلا قابل استفاده نیست. در هر صورت، اگر از طرفداران سری بازی‌های بسکتبال هستید، می‌توانید این اثر را نیز تجربه کنید اما حتما بازخوردهای بشدت منفی این اثر را درنظر داشته باشید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Atomicrops pc cover small - دانلود بازی Atomicrops Invasive Species – نسخه SiMPLEX

در بازی Atomicrops وظیفه‌ی کاشت و برداشت محصولات و رشد دادن آن‌ها برعهده شما خواهد بود و باید تا می‌توانید سود خود را افزایش دهید. می‌توانید زیست بوم‌های مختلف را کاوش کرده و از گذشته‌ی خود برای تجربه موارد مختلف استفاده کنید. اما کار به‌همین سادگی‌ها نیست و موجوداتی پدیدار شده و به محصولات شما حمله می‌کنند. در چنین شرایطی شما باید در مقابل آن‌ها مقاومت کرده و اجازه ندهید که خود و افرادتان از گرسنگی بمیرید. چالش در بازی رفته رفته افزایش پیدا کرده و زمستان و تابستان هرکدام شرایط خاص خودشان را پیدا می‌کنند. در پایان هر روز، سلاح‌ها نوسازی شده و می‌توانید با رفتن به شهر، اقلام دفاعی بیشتری را برای خود خریداری کنید. جوایز ویژه‌ای برای شما درنظر گرفته شده است و می‌توانید در پایان هر هفته جوایز بیشتری را دریافت کنید. کشاورزی در بازی نقطه اتکای شما است و باید از این راه سود و پول زیادی را کسب کنید. جنگ را فراموش نکرده و تلاش کنید که روحیه خود را حفظ کنید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Per Aspera pc cover small - دانلود بازی Per Aspera Deluxe Edition – نسخه GOG

بازی Per Aspera در سیاره مریخ جریان دارد. این سیاره مملو از تلاش‌های ناموفق بشریت برای استعمار در سطح آن است. اما در زمان متفاوتی قرار گرفته‌ایم و این بار قرار نیست که با خطای انسانی روبرو شویم. این بازی در سبک شبیه ساز دنبال می‌شود و داستانی علمی را دنبال خواهیم کرد. شما باید پایگاه خود را در سطح سیاره مریخ ایجاد کرده و تجربه‌ای شگرف در سطح این سیاره داشته باشید. شما در نقش AMI قرار دارید که یک هوش مصنوعی پیشرفته است. او دستورات مختلفی دارد و قرار است که استعمار انسان در سطح مریخ را به شکلی شبیه سازی شده نشان دهد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Ride4 share - بررسی بازی شبیه ساز RIDE 4

استودیوی ایتالیایی Milestone این بار با بازی Ride 4 بازگشته است . بازی‌ای که تیم توسعه دهنده آن در تلاش است طرفداران سبک موتور سواری را به سوی خود جذب کند . حال بعد از دو سال وقفه نسبت به نسخه قبلی این سری این بار Ride 4 برگشته. در ادامه با هم ببینیم تیم سازنده در آخرین اثر خود تا چه میزان موفق بوده و بازی نسبت به نسخه قبلی خود تا  میران توانسته بهبودها پیشرفت‌هایی به خود ببینید ؟

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Anno 1800 pc cover small - دانلود بازی Anno 1800 – Digital Deluxe Edition

وقایع بازی Anno 1800 در قرن هجدهم جریان دارد و درکنار مکانیزم شهر‌سازی شاهد نبرد‌های دریایی نیز هستیم که البته سازندگان برای دوری از تکراری بودن گیم‌پلی، المان‌های جدیدی را نیز در اختیار بازیکنان قرار داده‌اند. یکی از ویژگی‌های جالبی که در این نسخه دیده می‌شود حضور مکانیزم‌های ترکیبی درکنار یکدیگر است؛ چرا که در نسخه‌های پیشین مبارزات و روند شهر‌سازی از یکدیگر جدا بود و این موضوع در برخی موارد شاید باعث می‌شد که روند بازی روی یک چرخه ثابت ادامه پیدا کند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر