Supreme Commander Gold Edition PC Cover Small - دانلود بازی Supreme Commander Gold Edition برای کامپیوتر

داستان بازی Supreme Commander در زمانی اتفاق می‌افتد که انسان‌ها به فناوری تونل‌های کوانتومی دست یافته‌اند که به وسیله آن می‌توانند عمل تله پورت کردن را انجام داد. این فناوری در عین موفقیت آمیز بودن بسیار پر خرج است اما بعد از سال‌ها آزمایش بر روی حیوانات دانشمندان موفق می‌شوند که در سال ۲۰۶۲ اولین گروه انسان‌ها را هم از این طریق به یکی از قمر‌های نپتون منتقل کنند.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
When I Was Young screenshots 01 780x439 1 e1595504500764 - دانلود بازی When I Was Young برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی When I Was Young در دهه‌ی ۱۹۶۰ روی داده و قرار است که شما سفری به جنگل‌های ویتنام داشته باشید. در طول این سفر، برادر شما گم شده و شما به‌ناچار تصمیم می‌گیرید که ماموریت خود را برای پیدا کردن وی تغییر دهید. در همین راستا باید به هر قیمتی به دنبال وی گشته و علل ناپدید شدن وی را کشف کنید. بازی در سبک دو بعدی ماجراجویانه دنبال می‌شود و قرار است که وحشیانه‌ترین درگیری‌های تاریخ دنیای مدرن را در این سبک ساده تجربه کنید. همه چیز خیلی ساده به‌نظر می‌رسد، اما با رفتن به بطن داستان و گیم پلی بازی، خواهید دید که ساعت‌ها به آن مشغول شده‌اید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Eagle Island screenshots 06 780x439 1 e1594729448841 - دانلود بازی Eagle Island v2.0.0.0 – نسخه SiMPLEX

دنیای بازی Eagle Island مربوط به جزیره ای از پرندگان است که باید با استفاده از شخصیت های کوئیل و همراه وفادارش کوجی در آن سیر و سفر کنید و کاوش های موردنظر را صورت دهید. غارهای خیالی در محیط بازی دیده می شود و وظیفه شما این است که دیوانه ای تاریخی را در دل جنگل کشف کنید و راه خود را با عقاب همراه خود پیدا کنید. شما باید از شر ایکیرو نجات پیدا کنید و از چنگال وی رهایی پیدا کنید. گیم پلی بازی الهاگ گرفته شده است آثار پافورمینگ است و نفش تازه ای را به مجموعه دمیده است. در بازی می توانید اژدها را در انواع مختلف مشاهده کنید و برای نابودی آنها تمرکز و سرعت خود را بالاتر ببرید. روایت بازی به صورت داستان محور است و رمز و رازهای بسیاری را در جزیره یولو کشف خواهید کرد. ارتقاهای بازی مربوط به شخصیت های بازی است و تا بی نهایت ادامه خواهد داشت.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Stoneshard pc cover - دانلود بازی Stoneshard v0.5.8.7 برای کامپیوتر – نسخه GOG

بازی Stoneshard یک تجربه مبتنی بر چالش‌های هیجان انگیز است که در دنیای جهان باز جریان دارد. بازی مربوط به زندگی فراموش نشدنی یک مزدور قرون وسطی است و تجربه‌ای سخت و هیجان انگیز انتظار وی را می‌کشد. او به سرتاسر پادشاهی سفر می‌کند و قراردادهای مهمی را هم امضا می‌کند. او جنگ را انتخاب کرده است و به‌همین علت با شخصیت‌های زیادی روبرو می‌شود که محدودیتی در بلندپروازی خود ندارند. جنگ همیشه نشانه‌های خود را روی شهرها جا می‌گذارد و ویران شدن روستاها، اتفاقی عادی است که رخ می‌دهد. هیولاها آزاد می‌شوند و جاده‌های قدیمی را به متروکه‌هایی ترسناک تبدیل می‌کنند. در این بازی شما به آلدور سف خواهید کرد و گذشته‌ای را مشاهده خواهید کرد که چیزهای عبرت‌آموزی برای شما دارد.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
Horde Of Plenty pc cover small - دانلود بازی Horde Of Plenty برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

بازی Horde Of Plenty یک اثر اکشن تمام عیار است که شما مدام در آن در حال تیراندازی خواهید بود و باید رو به جلو حرکت کنید. شما حیوان خانگی محبوب و موردعلاقه خود به‌نام رون مایهم را به‌هراه خود دارید و همراه با تیراندازی، جهان خود را نیز می‌سازید. شخصیت‌های دیگری هم در بازی حضور دارند که توسط نیروهای شیطانی اسیر شده‌اند و وظیفه‌ی شما غارت آن و دست‌یابی به ابزارهایی برای نجات آن‌ها از شر شیطان است. اما نیروهای شیطانی هم جلوی شما گرفته‌اند و نمی‌گذارند که شما به‌همین راحتی‌ها به جلو حرکت کنید. فراموش نکنید که بازی بیش از ۱۴ سطح متنوع دارید و می‌توانید آن را در ۵ حالت دشواری تجربه کنید. بازی تجربه‌ای بزرگ و سریع برای همه است و می‌توانید از گیم‌پلی هیجان انگیز و اکشن آن لذت ببرید. بازی زندگی و مرگ را در یک لحظه جلوی چشمان شما پدید خواهد آورد و باید در همه‌ی حالت‌ها، تعادل را به بازی بازگردانید. باس‌هایی را خواهیم دید که برای شکست آن‌ها باید از شخصیت‌های دیگر بازی هم کمک گرفته و از همه طرف به آن‌ها ضربه بزنید.

نویسنده: Reza7z
نظرات: بدون نظر
بازی فشرده Metal Gear Solid 2

دانلود بازی فشرده Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty برای PC که به تازگی و با حجم ۲٫۵ گیگابایت و توسط KONAMI منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و رایگان از وبسایت ایران گیمز دانلود کرده و طبق اموزش روی سیستم خود نصب و لذت ببرید .

| Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty PC P2P|

| لینک دانلود بازی فوق فشرده متال گیر سولید |

| بازی مناسب سیستم های ضعیف نیز میباشد |

نویسنده: babaei007
نظرات: بدون نظر
دانلود بازی مرد آهنی برای کامپیوتر

دانلود بازی مرد آهنی برای کامپیوتر که به تازگی و با حجم ۲٫۴ گیگابایت و توسط SEGA منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و رایگان از وبسایت ایران گیمز دانلود کرده و طبق اموزش روی سیستم خود نصب و لذت ببرید .

| Iron Man PC Game P2P|

| لینک دانلود بازی کم حجم مرد آهنی برای کامپیوتر |

| این بازی برای سیستم های ضعیف  مناسب میباشد |

نویسنده: babaei007
نظرات: بدون نظر
Condemned Criminal Origins 1 - دانلود بازی Condemned Criminal Origins برای کامپیوتر

دانلود بازی Condemned Criminal Origins برای کامپیوتر با حجم کم که به تازگی و با حجم ۴٫۱ گیگابایت و توسط Monolith Productions منتشر شده است را میتوانید با لینک مستقیم و رایگان از وبسایت ایران گیمز دانلود کرده و طبق اموزش روی سیستم خود نصب و لذت ببرید .

| Condemned Criminal Origins Reloaded|

| لینک دانلود بازی Condemned Criminal Origins |

| این بازی برای سیستم های ضعیف  مناسب میباشد |

نویسنده: babaei007
نظرات: بدون نظر